aimstat@aimstat.pl

 

dr n. med. inż. Anna Sowińska

Absolwentka Politechniki Poznańskiej kierunek Matematyka, od 2002 r. pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze Informatyki i Statystyki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2002 r. ukończyła studia podyplomowe "Rachunkowość i finanse" na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W 2011 r. obroniła pracę doktorską pt. "Ocena przydatności wskaźników wagowo-wzrostowych i analiza wybranych modeli statystycznych zastosowanych do wyznaczania czynników ryzyka występowania nieprawidłowego ciśnienia tętniczego krwi u dzieci". W 2016 r. ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu pt. "Zaawansowane techniki analityczne w biznesie. Studia podyplomowe pod patronatem SAS Institute". Certyfikowany Analityk Statystyczny SAS. Autorka i współautorka wielu publikacji naukowych.

dr n. med. Izabela Miechowicz

Absolwentka ukończonego z wyróżnieniem kierunku Matematyka na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2007 r. pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze Informatyki i Statystyki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2015 r. obroniła pracę doktorską pt. "Wybrane wielowymiarowe metody analizy zmienności rytmu serca u pacjentów z przebytym zawałem mięśnia sercowego, nadciśnieniem i/lub cukrzycą". W 2016 r. ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu pt. "Zaawansowane techniki analityczne w biznesie. Studia podyplomowe pod patronatem SAS Institute". Certyfikowany Analityk Statystyczny SAS. Autorka i współautorka wielu publikacji naukowych.

dr n. med. Michał Michalak

Absolwent kierunku Matematyka na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2001 r. pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze Informatyki i Statystyki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2007 r. obronił pracę doktorską pt. "Ocena i zastosowanie modelu cosinorowego do analizy zmienności rytmu dobowego ciśnienia tętniczego u kobiet w ciąży". W 2016 r. ukończył studia podyplomowe na Wydziale Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu pt. "Zaawansowane techniki analityczne w biznesie. Studia podyplomowe pod patronatem SAS Institute". Certyfikowany Analityk Statystyczny SAS. Autor i współautor wielu publikacji naukowych.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com